DOPRAVA ZDARMA NAD 1300 Kč

ZASÍLÁME DO ČESKÉ REPUBLIKY A NA SLOVENSKO!

 

1. DODACÍ LHŮTA

Zboží zasíláme do 2 pracovních dní od potvrzení objednávky prostřednictvím dopravce DPD nebo Zásilkovny (ČR), případně Zásilkovny a dopravce GLS (SR). Doručení zásilky je standardně do 4-5 pracovních dní od objednání.

2. DOPRAVA

ZÁSILKOVNA / 75 Kč (ČR), 95 Kč (SR)

Doručení na pobočku Zásilkovny obvykle trvá 1-2 pracovní dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných Zásilkovnou. Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na www.zasilkovna.cz.

DORUČENÍ ZÁSILKOVNOU NA ADRESU / 95 Kč (ČR), 115 Kč (SR)

Doručení na adresu trvá obvykle do 1-2 pracovní dny od odeslání po celé ČR, 2-3 dny při doručování do SR. 

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání nejsme, bohužel, schopni ovlivnit. Zásilkovna v den dodání odesílá SMS s dobou dodání v časovém rozmezí 90 minut.

 

​DOPRAVA ZDARMA / 0 Kč (pouze ČR)

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky v hodnotě 1.300 Kč a vyšší. Při uplatnění této akce přepravujeme zásilky prostřednictvím Zásilkovny na jednu z jejích poboček dle vašeho výběru.

3. PLATBA

NA DOBÍRKU – V HOTOVOSTI ČI KARTOU / 35 Kč

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravci/České poště při dodání, nebo při osobním odběru na pobočce Zásilkovny. Tato možnost platby je zpoplatněná částkou +35 Kč v případě dopravy na pobočku Zásilkovny a +35 Kč (ČR i SR) v případě doručení dopravcem Zásilkovna/GLS na adresu.

Na vybraných pobočkách Zásilkovny či při doručování prostřednictvím DPD/GLS je možné objednávky uhradit bezhotovostně platební kartou, nicméně tato možnost není vždy garantována a je nutné si ji ověřit v aktuálních informacích konkrétní pobočky na www.zasilkovna.cz.

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM / 0 Kč

Při platbě běžným bankovním převodem vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je odeslán, jakmile je objednávka potvrzena. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě. Jakmile jsou peníze připsány na účet, zboží odesíláme.

 

ONLINE PLATBA / 0 Kč

PLATEBNÍ KARTOU VISA, MASTERCARD A ONLINE BANKOVNÍM PŘEVODEM

Při platbě kartou online, případně okamžitým online bankovním převodem, kliknete na uvedené tlačítko a provedete platbu prostřednictvím zabezpečeného formuláře platební brány. Tam zadáte údaje o své kartě (číslo karty, datum expirace, bezpečnostní kód CVV a jméno držitele karty) a platbu potvrdíte. Tím je vše zaplaceno.

Poskytovatel platební brány je

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: [email protected]
Tel:  +420 228 224 267